Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Шахраї прикидаються Ілоном Маском і обіцяють халявну кріптовалюту від його імені

Будьте обережними в мережі, особливо з «обіцянками від Маска».

Ілон Маск

У мережі з’явився доволі «привабливий» але водночас підозрілий сайт під назвою tesla-bonus. Його зовнішній вигляд копіює блогову платформу Medium. На головній сторінці стверджується, що начебто департамент Tesla з маркетингу вирішив нагородити всіх шанувальників компанії, і роздати їм кріптовалюту BTC та ETH.

Не дивлячись на те, що ресурс зроблено доволі професійну, і на сторінці навіть можна знайти коментарі від щасливих учасників цієї роздачі, вірити в таке не варто. Суть шахрайської схеми зрозуміти можна навіть з опису «процесу нагородження».

На сайті сказано, що для отримання вказаної кріптовалюти потрібно всього-навсього підтвердити свій рахунок. Для цього потрібно зробити найменше — надіслати невелику суму тієї ж валюти на рахунок сайту. Начебто, після цього вам відправлять суму вдвічі більшу.

Ні довіряйте цьому сайту та будь-якому ресурсу, який пропонуємо вам схожий «сир у мишоловці». Усі можливі подарунки чи бонуси компанії будуть розповсюджувати тільки через офіційні сторінки чи акаунти.