Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Шляхом пандемії: Universal відклала один зі своїх майбутніх фільмів

Зйомки «Світу Юрського періоду 3» майже завершені, але автори просто бояться випускати свою картину в таких умовах. Гадаємо, нові перенесення не за горами…

динозаври

Компанія Universal вирішила, що відкласти «Форсаж» та «Джеймса Бонда» буде замало, тож тепер перенесла дату виходу ще і «Світу Юрського періоду 3», а точніше Jurassic World: Dominion. Вийти фільм мав влітку 2021-го року, але тепер прем’єра запланована на 10 червня 2022-го року.

За даними ЗМІ, причини зовсім не в проблемах зі зйомками. Команда відновила роботу над проєктом однією з перших, й останні сцени мають дозняти вже за три тижні. На постпродакшн залишалося більше, ніж достатньо часу. Схоже, компанія просто хоче відкласти проєкт доти, поки ситуація у світі не стабілізується. Тим паче, що літній період 2021-го тепер займає «Форсаж 9».

На захисні міри Universal витратила близько 5 млн доларів. Варто зазначити, що попередні дві частини «Світу Юрського періоду» сумарно зібрали близько 3 млрд доларів. У новому проєкті на екрани мають повернутися актори з оригінального фільму. Його ви, до речі, можете подивитися в будь-який час з професійним українським озвучуванням та в гарній якості на сайті UAKino. Цей та ціла купа як нових, так і культових фільмів та серіалів чекають на вас абсолютно безкоштовно!