😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Шоуранер «Надприродного» розповів про те, який фінал планувався для шоу початково

Усі плани вирішили змінити через пандемію, і тому ідеї залишилися тільки на папері.

Надприродне

Шоуранер шоу «Надприродне» Ендрю Дабб розповів Entertainment Weekly, як саме пандемія вплинула на фінал серіалу. Щонайменше, на ліричну частину завершення історії братів Вінчестерів це мало чималий вплив.

Увага! Якщо ви ще плануєте подивитися фінал серіалу, то будьте обережні зі спойлерами, на які ви можете натрапити в цьому матеріалі!

Отже, у чому ж справа з фіналом? Щонайменше, там планувалося декілька сцен із великим скупченням людей, що мало стати символічним завершенням історії. Проте, умови зйомок у часи пандемії не дали змогу відзняти таку сцену. Через це сценарій довелося корегувати до його остаточного вигляду, що мала остання серія шоу.

Дін завжди вирушав на небеса, ми завжди бачили життя Сема в прискореному режимі, але ці останні моменти повинні були відбуватися десь ще. Коли Боббі Сінгер (Джим Бівер) і я сіли обговорювати 15 сезон і неминучий фінал, ми придумали щось, що здавалося відповідною версією Рая Сема й Діна: усі люди, яких хлопці зустріли по дорозі (або, принаймні, ті, кого ми переконали б летіти у Ванкувер), стовпилися в перебудованій придорожній закусочній Харвеллів, поки група Kansas грала нашу (офіційну неофіційну) пісню Carry on Wayward Son.

Ендрю Дабб

Фінал «Надприродного» був не дуже добре прийнятий фанатами через те, що Діну в підсумку пожити нормально так і не дали, а загинув він, скажімо так, не дуже «круто» після всіх величезних за своїм масштабом сутичок.