😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Схоже, фанатів очікує гра про «Шибайголову»

Натякнули на це віце-президент ігрового відділення Marvel та актор озвучування Трой Бейкер.

Шибайголова

У Twitter розпочалася активна бесіда щодо того, який супергерой заслуговує на те, аби за його пригодами створили гру. До цього обговорення приєдналися і віце-президент Marvel Games Білл Роузман разом з актором озвучення Троєм Бейкером, що подарував голос Джоелу в The Last of Us та Галку в майбутній Marvel’s Avengers.

Справа в тому, що Роузман назвав Бейкера «Людиною без страху», на що фанати одразу ж звернули увагу, оскільки саме так називається комікс про «Шибайголову». Сам Трой до цього залишив Twit, у якому тегнув віце-президента Marvel Games, на що й отримав відповідь «Ви, сер, точно людина без страху».

У будь-якому випадку, це може виявитися простим збігом, і нічого такого не планується. Проте, фанати вже почали масово просити авторів створити гру про цього персонажа. Цікаво, що раніше Трой Бейкер уже казав, що більше за все з вигаданих персонажів хотів би озвучувати саме Шибайголову. Може, його мрія таки здійсниться…

О Боже! Давайте! Я відкину всі свої ідеї, якщо Шибайголову зіграє Трой. Якщо її розроблять Insomniac Games, буде просто чудово.

Уже оформив попереднє замовлення.