Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Схоже, Sony та Microsoft й досі не знають, які ставити ціни на свої нові консолі

На це впливає купа факторів, через які важко визначити оптимальний варіант.

PS 5 VS Xbox Series X

Журналіст видання VentureBeat Джефф Ґрабб у своїй новій колонці розповів про те, що компанії Sony та Microsoft й досі не визначилися з цінами на свої консолі. Це при тому, що старт попередніх замовлень має початися вже доволі скоро, і ритейлери вимушені будуть встановити остаточні ціни від розробників.

За словами Джеффа, обидві компанії точно знають вартість виробництва своєї продукції, а також витрати на пакування та відвантаження кожної з консолей. Ці показники, звичайно, не постійні, але їх можна прогнозувати. Проте, питання «скільки ж брати з покупців» усе ще не вирішено.

Ґрабб також зазначив, що вартість консолей може в підсумку виявитися приблизно однаковою. Проте, Xbox Series X має дещо дорожчі складові. Ситуацію вирівнює накопичувач PS5, який може значно підвищити вартість виробництва.

Журналіст також стверджує, що Microsoft краще може витримати втрати від продажу «заліза». Водночас PS5 навряд-чи зможе окупити витрати на своє створення, навіть якщо цінник встановлять у 500 доларів. Проте, компаніям потрібен гарний старт, а потім перші покупці вже й будуть формувати інформаційне поле навколо консолей.

Нагадаємо, що початок продажу обох продуктів назначено на кінець цього року.