😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Штучний інтелект навчили редагувати «Вікіпедію»

Машини дісталися навіть сюди…

Вікіпедія

Інженери Массачусетського розробили новий алгоритм, який має на меті покращення матеріалів «Вікіпедії». Саме так, його збираються використовувати тільки для цього. Справа в тому, що створенням та редагуванням матеріалів на цьому ресурсі займаються звичайні користувачі, котрі виявили таке бажання. Через це в матеріалах часто зустрічаються помилки різного виду: починаючи від орфографічних помарок, і закінчуючи змістовими недоліками.

Саме це й виправлятиме новий алгоритм. Таким чином, втручання людини в процес редагування матеріалів мінімізується. Програма матиме можливість видаляти та змінювати все, включаючи неправдиву чи застарілу інформацію. Тобто, єдине, що залишається користувачам — створення нових матеріалів, або доповнення існуючих. Це значно спрощую користування сервісом та допомагає мінімізувати можливу дезінформацію.

Поки що творці «Вікіпедії» не дали свою згоду на використання програми, але якщо це відбудеться, то її введення відбуватиметься щонайменше у два етапи. Спочатку алгоритм навчатиметься відрізняти помилки від просто незнайомих слів, або ж власних назв. Для цього розробники планують слідкувати за роботою їхньої програми і вносити відповідні корективи в її рішення. Тільки після цього «машині» дозволять вносити зміни автономно.