Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Штучний інтелект обрали на головну роль у новому фільмі

Схоже, актори скоро стануть взагалі непотрібними…

фільм

Японські вчені Хіроші Ішіґуро та Когеї Оґава створили сучасну програму під назвою «Еріка». Вона базується на штучному інтелекті. Вони пішли далі, і вирішили навчити своє творіння акторській майстерності.

Усе це зайшло далі, і тепер «Еріка» гратиме головну роль у новому фільмі під назвою «b», бюджет якого складає 70 млн доларів. За даними The Hollywood Reporter, навчалася програма на основі системи Станіславського. Вона закликана не просто відтворювати поведінку свого персонажа, а «досягти психологічної зануреності в нього».

Справа в тому, що штучний інтелект не має життєвого досвіду, на який міг би опиратися.

Ми мали симулювати її рухи та емоції шляхом зустрічей сам-на-сам — ідеться про контроль швидкості її рухів, обговорення її почуттів та навчання формуванню характеру й мові тіла.

продюсер фільму «b» Сем Хозе.

Сюжет цієї картини розповідає про вченого, який створив програму з удосконалення ДНК людини. Він виявив пов’язані з нею небезпеки й допоміг вибратися з цифрового полону жінці, яку він розроби за допомогою штучного інтелекту — її, власне, і гратиме Еріка.

Фільм фінансують студії Bondit Capital Media (США), Happy Moon Productions (Бельгія) і Ten Ten Global Media (США). Частину сцен, до речі, уже відзняли в Японії ще у 2019-му році. Тепер продовжити зйомки збираються в Європі в червні 2021-го року. Дата виходу фільму ще не називається.