Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Шум навколо NFS: Most Wanted (2005) Remake

Чи чекати нам ремейку NFS: Most Wanted? — нумо розбиратися.

Доволі часто наші та іноземні ЗМІ люблять брати новини із сабредиту GamingLeaksAndRumours. Коли ми писали новини на сайт, ми теж за ним споглядали, бо, як і вказано у назві, там люблять публікувати усілякі зливи, інсайди тощо.

От тільки з часом ми це джерело новин почали ігнорувати, оскільки 90%+ постів або нахрюки, або висмоктування інфи з пальця та спекуляції. Втім зазначу, що в дуже ексклюзивних випадках там дійсно можна знайти щось цінне.

Так от, побачив я новини в деяких пабліках із заголовками на кшталт:

“Студія Criterion Games запросила блогерів для тестування ремейку NFS: Most Wanted 2005 року”.

Моя ностальгія тут же збудилася, але якось надто красиво звучить. Та й джерело цієї новини мало хто вказує. І напевно тому, що першоджерелом є оцей пост із того самого сабредиту GamingLeaksAndRumours.

Якщо ж ви знаєте про інше першоджерело — прошу закинути в коменти, бо я не знайшов інших даних.

Так от, в дописі вказані посилання на два пости в сабредиті Need for Speed.

В першому дописі дійсно переповідається, що блогер Trigger з Militia Gaming Community (спільнота, що спеціалізуються на гоночних іграх) анонсував свою поїздку до студії Criterion Games аби надати фідбек щодо гри серії Need for Speed.

Однак важлива деталь, яку я зазначу цитатою:

В його дописі не йшлося про яку саме гру в серії Need for Speed йде мова. Проте блогер пообіцяв колись згодом поділитися більшою кількістю інформації.

Пост із дискорд каналу ком’юніті MGC

В другому пості мова йде про те, що частина модерів сабредиту Need for Speed теж поїхала в офіс Criterion Games із тією ж метою — подивитись на ЯКУСЬ гру серії та дати фідбек.

Cкрін поста зі скріном дискорду із фотками модераторів сабредиту в офісі Criterion. Отака вам візуалізація.

Знову, без жодної конкретики. Ніхто не казав, що їде тестувати той самий ремейк NFS: Most Wanted 2005-го року, що можливо існує.

Це буквальний приклад того, про що я казав у попередньому пості про перевірку новин. Будьте уважні та завжди ставтеся зі скептицизмом до новини, яка не має посилання на першоджерело чи посилається на сумнівне джерело інформації.

Як і багато хто з вас, я теж хотів би отримати той самий заповітний ремейк легендарної частини. І свого часу дуже зрадів новинам від IGN чи Eurogamer, які поширювали пост акторки Сімони Бейлі. Вона грала “невідомого партнера” головного героя в оригінальній NFS:MW і у своємудописі в Instagram ще влітку 2023 злила інфу про можливість існування такого ремейку та навіть назвала дату виходу — 2024 рік. Пост вже давно потерли.

От скрін посту, який звичайно що давно видалений. І ні, він не був зроблений 40 хвилин тому.

З цікавого, на її YouTube-каналі є кілька старих інтерв’ю з іншими акторами, що брали участь у зніманнях Most Wanted. Можливо вам буде цікаво послухати.

Тож що маємо в результаті?

А нічого. Ми маємо факт — певна кількість блогерів поїхали в офіс Criterion Games дивитися на якусь гру у серії Need for Speed та давати фідбек на неї. Це може бути що завгодно: нова гра серії, доповнення до Unbound, а може і дійсно той самий ремейк Need for Speed: Most Wanted (2005).

Ми не знаємо. І як би я не хотів вірити та сподіватися на ремейк, сухі факти змушують нас лише чекати на подальші новини.