Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Шифр Загадника з трейлеру «Бетмена» Метта Рівза розгадано

Можливо, тепер Роберту Паттінсону не доведеться самостійно паритися над загадкою?

Нагадаємо, що на DC Fandome Warner Bros. продемонструвала перший тизер «Бетмена» Метта Рівза. Якщо раптом ви його пропустили, то залишимо для вас тут його україномовну версію.

Отже, про що ми тут балакаємо. В одному з кадрів Бетмену передають залишену для нього листівку від Загадника. Звичайно, там знаходимо питання та шифр для отримання відповіді. У відео нам не показують і натяку на відгадку, але ентузіасти інтернету вже все зробили, тож ми знаємо, що хотів сказати злодій.

Зліва написано питання: «Що робить брехун, коли він мертвий?». З правого ж боку є набір з одинадцяти символів. Користувач Twitter Ендрю Лейн вирішив, що кожен із них відповідає конкретній букві алфавіту. Найчастіше в англійському використовуються букви «E» та «L». Відштовхуючись від цього, він почав підбирати слова.

Вийшло в нього наступне: «He lies still». Тут головне в грі слів. Справа в тому, що «lies» можна перевести як «лежати» та «брехати». Отже, виходить, що повідомлення звучить як «Що робить брехун, коли він помер? Він продовжує брехати/лежати».

Можливо, цей ребус не має в собі жодної цінності для сюжету картини, але ж приємно таки розгадати послання Загадника. Прем’єра нового «Бетмена» запланована на 21 жовтня 2021-го року.