😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Сінгапурський ентузіаст зібрав «ігровий» кавун

Хлопець вийшов за рамки традиційного використання сезонної ягоди…

Watermelon Boy

24-річний студент та відеоблогер із Сінгапуру Седрік Тан перетворив кавун в ігрову консоль. Для цього йому знадобилося не дуже багато деталей. Такий свій винахід хлопець назвав Watermelon Boy — це кавун у поєднанні Game Boy.

Натхненням для Седріка став карантин. Відеоблогер, сдячи вдома, вирішив реалізувати ідею створення «найсвіжішої» консолі. Здається, йому це вдалося…

В основу ліг міні-комп’ютер Raspberry Pi, який він вбудував у кавун. Студент додав туди кнопки, динаміки. Такий ґаджет працює завдяки зовнішньому блоку живлення. Хлопець виклав відео, у якому розповів про процес створення «ігрового» кавуна.

Седрік Тан узяв невеликий плід, прибрав всю м’якоть, аби уникнути надмірної вологості. Для надійності всі електронні компоненти хлопець загорнув у поліетиленовий пакет. У результаті в нього вийшла доволі портативна консоль, яку молодий ентузіаст у пакеті носив із собою містом.

Для того, аби довести, що консоль дійсно працює Седрік вирішив зіграти на ній в Pokémon Emerald Version. Він пограв у відділі з продажу кавунів одного з місцевих магазинів і в громадському транспорті. Хлопець також записав реакцію людей на такий доволі незвичайний вигляд ігрової консолі.

Винахід виглядає оригінально та цікаво, однак має обмежений термін використання.