😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Скоро консольний ексклюзив Journey з’явиться в Steam

Також прямо зараз в крамниці безоплатно роздають іншу гру.

Journey

У далекому 2012 році гра від Thatgamecompany Journey вийшла на PlayStation 3, як ексклюзив для цієї консолі. Нині вона доступна й на ПК, однак лише через Epic Games Store. У Steam пригода з’явиться 11 червня.

У ній ви можете грати за мандрівника, який подорожує до високої гори вдалині, орієнтуватися серед різноманітних ландшафтів та краєвидів на шляху. Іноді дорога зводитиме вам з іншими гравцями. Разом із ними можна спільно вирішувати головоломки та досліджувати світ, одночасно спілкуючись із ними спеціальними вигуками.

На відміну від Journey, гру в жанрі пригода-головоломка The Search можна забратизабрати прямо зараз абсолютно безкоштовно. Така щедра пропозиція закінчиться сьогодні ввечері о 20:00 за київським часом.

Також в Steam вже став доступним для попередньої оплати та завантаження Fallout 76. Його «безкоштовну» копію зможуть отримати власники, які придбали її в лаунчері Bethesda.net. Мобільна платформа Android також може похвалитися «халявою». Зараз там роздають декілька десятків ігор, серед яких є і проєкти Disney та Pixar.