😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Скоро в The Elder Scrolls Online з’явиться можливість заводити романи зі своїми компаньйонами

Автори намагаються не квапитися, та вводити все поступово.

The Elder Scrolls Online

Видання Game Informer взяло інтерв’ю у творчого директора Річа Ламберта. Він трохи розповів про майбутні можливості The Elder Scrolls Online, серед яких очікується і введення романтики між гравцем та його супутниками. До речі, сама система компаньйонів з’явиться якраз із новим доповненням для гри піж назвою Blackwood, яке фактично є новим розділом Gates of Oblivion.

Ваші компаньйони будуть зі своїми поглядами, і в стосунках із ними ви можете піти по різним шляхам. Досягнувши максимального рівня відносин в одному з напрямків ви також відкриєте щось цікаве, проте поки романи не будуть частиною системи.

Втім, це безперечно те, чим ми хочемо зайнятися в майбутньому. Головне, нам потрібно переконатися, що коли прийде час, ми зробимо все правильно.

Річ Ламберт

Спочатку в грі вам дадуть можливість узяти із собою двох компаньйонів — Бастіона та Мері. Перший — це лицар, який служив заможній родині. Вам потрібно буде пройти декілька квестів, у процесі яких ви дізнаєтеся його історію.

Мері навпаки, персонаж із зовсім іншим світоглядом. Вона крадійка-данмер, а її поведінка зовсім не викликає довіри. Сам Річ Ламберт натякнув, що в її ряді квестів буде доволі цікавий сюжетний поворот, але не став удаватися в подробиці.

Своїм компаньйонам ви самі можете видавати амуніцію, споряджати їм та назначати роль у вашій групі. Також можете вибрати для них здібності, що вони будуть використовувати в пріоритеті, аби вони не порушували ваш стиль гри.

Ми поки розглядаємо, у яких ще ситуаціях ви зможете використовувати компаньйонів. Ми знаємо, що не хочемо додавати їх в PvP, тому це вже не обговорюється, але в іншому хочеться, щоби їх можна було використовувати всюди.

Річ Ламберт