😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Sony подарувала PlayStation 5 ґеймеру, який першим у світі придбав PS4 та PS4 Pro на старті продажів

Разом із консоллю хлопець отримав від компанії ще й картину, де його зобразили із відомими персонажами ігор PlayStation.

PS5

Ґеймер Джоуї Чу отримав нову консоль від Sony ще за два дні до її виходу. Компанія вирішила подарувати її йому за відданість ігровій платформі. Разом із самою консоллю хлопець отримав плакат із наступним підписом:

Джоуї Чу. Першому в черзі за PS4. Першому в черзі за PS4 Pro. Терпіння — це доброчесність. Це для тебе.

Такий дарунок вирішила йому зробити Sony за те, що саме він був першим, хто 15 листопада 2013 року на старті консолі зміг її придбати. Для цього він зайняв чергу ще за два дні. Тоді він отримав у нагороду PS4 з автографами Ендрю Гауса та Джека Треттона, які тоді керували Sony Computer Entertainment та SCE-America.

На цьому хлопець не зупинився, і через три роки, у листопаді 2016-го, став першим, хто придбав PS4 Pro. Сам він розповідав, що ажіотаж навколо просунутої версії був не настільки великим, як навколо старту PS4, тож придбати Pro першим було простіше.

Саме за відданість бренду він і отримав тепер такий дарунок. Разом із цим йому надіслали картину, де хлопця зобразили на човні з прапором PlayStation та ключовими персонажами ігор консолі.