Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Sony прибрала Cyberpunk 2077 із PS Store та офіційно погодилася повернути гроші за гру

Якщо ви вже встигли купити тайтл, та не збираєтеся від нього відмовлятися, то проблем у вас не виникне.

Cyberpunk-2077

Історія з Cyberpunk 2077 на PS4 вийшла доволі затягнутою. До цього Sony якось не хотіла повертати гроші за гру, але тепер, схоже, передумала. У PS Store з’явилася спеціальна сторінка, на якій кожен власник копії гри може сформувати заяву на повернення коштів.

Окрім цього гру поки зняли з продажу. Придбати її в PS Store зараз неможливо. Коли повернеться тайтл у магазин (та чи повернеться взагалі) — невідомо. Скоріш за все, це відбудеться після того, як розробники випустять усі заплановані патчі.

Нагадаємо, що найближчий із них CD Project RED має випустити до кінця цього року. Якщо його буде недостатньо, то чекати на появу гру в магазині Sony не варто щонайменше до січня, або навіть до лютого 2021-го року.

SIE прагне забезпечити високий рівень задоволеності своїх користувачів, тому ми готові повернути всі гроші всім гравцям, які купили Cyberpunk 2077 в PlayStation Store.

Крім того, SIE зніме Cyberpunk 2077 з продажу до подальших повідомлень.

Як тільки ми підтвердимо, що ви купили Cyberpunk 2077 в PlayStation Store, ми почнемо повернення коштів. Будь ласка, майте на увазі, що час скасування покупки може варіюватися залежно від вашого банку й методу платежу.

із заяви SIE

Окремо CD Project RED заявила, що рішення про зняття гри з продажу в PS Store було прийнято після дискусії розробників та Sony. Гру все ще можна купити в магаззинах, а всі власники тайтлу в PS Store не матимуть з оновленнями чи ігровим процесом жодних проблем (звичайно, окрім уже існуючих).