😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Sony та Microsoft допускають можливий варіант перенесення ексклюзивів

Усе через Covid-19.

Sony Microsoft

Кожного дня все більше людей починають виконувати свою роботу в дистанційному режимі через коронавірус Дана пандемія досить сильно вплинула на кожного співробітника та компанії, у яких вони працюють. Навіть такі «гіганти» як Sony та Microsoft підтвердили, що Covid-19 може вплинути на розклад їхніх релізів.

Як зазначено в заяві голови Xbox Game Studios Метта Буті, здоров’я співробітників компанії — це пріоритет номер один. Не тільки студія-розробник від Microsoft зіштовхнулася з труднощами під час пандемії. Багато чого також залежить і від зовнішніх партнерів Xbox Game Studios. Остаточної інформації щодо виходу релізів наразі немає, але ось як прокоментував можливі зрушення за графіком ігор та обладнання:

Ми підтримуємо лідерів наших студій і віримо, що вони приймуть правильні рішення, щодо своїх команд та ігор у цей важкий час.

Sony також опублікувала свій прес-реліз, у якому зазначила, що має наміри випускати всі заплановані проєкти завчасно, але впевненості, що коронавірус не зможе вплинути на дати виходу ігор та обладнання, немає.

Хоча поки проблем не виникло, Sony уважно відстежує ризик затримок у графіках виробництва ігрового програмного забезпечення як у внутрішніх студіях, так і в студіях-партнерах, у першу чергу в Європі і США.

Щодо консолей наступного покоління, то Sony та Microsoft не збираються відкладати вихід своїх проєктів. Варто зазначити, що Sony вже казали про «відсутність якого-небудь впливу» пандемії коронавірусу на дату виходу PlayStation 5. Обидві консолі мають вступити до продажу наприкінці поточного року.