😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Sony: технологія створення музики за допомогою емоцій ґеймерів

Створюйте музику своїми сльозами та посмішкою.

PlayStation

Схоже, що компанія Sony має серйозний намір подарувати прихильникам незабутній емоційний досвід, бо нещодавно в мережі з’явилися деталі нового патенту від японців. Сенс полягає в тому, що в документі описано процес створення динамічної музики за допомогою емоцій ґеймерів.

Як повідомляє видання Gaming Intel, скоріш за все, дана технологія розробляється для відеоігор майбутнього покоління, але через те, що інформації доволі мало, не зовсім зрозуміло як саме це буде працювати. На даному етапі виглядає це так: розробникам дають можливість створювати динамічну музику, яка буде змінюватися згідно емоціям, які проявляє ґеймер під час гри.

Патент

Судячи з цього, можна зробити припущення, що PlayStation 5 матиме датчики, що збиратимуть дані про оточення та емоційний стан користувача. Варто зазначити, що попередній патент від Sony збиратиме дані щодо шкіри ґеймера на предмет електричної активності та потовиділення. Проте цілком можливо, що технологія «емоційної музики» зареєстрована наперед, тож її реалізацію у PlayStation 5 ми не зможемо побачити.