😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Sony відклала презентацію PlayStation 5 через масові протести в США

Несподівано Microsoft офіційно підтримала Sony.

Sony планувала влаштувати показ PlayStation 5 вже 4-го червня. Проте, компанія вирішила, що зараз невдалий час для подібних івентів. Про скасування презентації вона оголосила на своїй сторінці в Twitter. Дату, коли ж показ таки відбудеться, поки що компанія не береться називати.

Ми вирішили відкласти захід PlayStation 5, заплановане на 4 червня. Хоча ми розуміємо, що гравці по всьому світу хочуть побачити ігри для PS5, ми вважаємо, що зараз не час для урочистостей. Ми хочемо зробити крок назад і дати шанс бути почутими більш важливим голосам.

Варто зазначити, що Sony вже встигла почати рекламну кампанію своєї презентації. У мережі вже почали з’являтися записи її промо-ролику з американського каналу ESPN.

Трохи раніше компанія висловилася на підтримку боротьби з расизмом із гештегом «ЧорніЖиттяВажливі» (#BlackLivesMatter). Несподівано на цю заяву відповіла і Microsoft з офіційної сторінки Xbox. Головний конкурент компанії підтримав її слова «Ми тримаємося разом». Навряд-чи таке можна часто побачити.

Раніше ми розповідали, що зараз на місці проведення ігрової виставки E3 розташована військова база Національної гвардії США. Нагадаємо, що масові протести почалися після загибелі 46-річного афроамериканця Джорджа Флойда під час затримання поліцією.