😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Sony запатентувала робота-компаньйона для самотніх гравців

Він не має рота, проте вміє кричати та реагує на емоції.

Робот-компаньйон

Студія Sony хоче створити робота, який сидітиме біля вас під час проходження гри. Відповідно до патенту він не матиме роту, але говоритиме та співпереживатиме ґеймеру, а також зможе рухати рукою, ногою або шиєю у відповідь на емоції користувача.

Такий компаньйон зможе відстежувати «почуття радості, гніву, любові та здивування». Також до його комплектації додали сенсор, який вираховуватиме частоту серцевих скорочень.

Очікуємо, що гравець буде почуватися краще поряд із роботом. Посидючість і мотивація продовжувати грати повинні підвищитися, оскільки робот спостерігатиме за процесом гри та емоціями людини, активно висловлюючи емоції радості або ж засмучення.

Sony

Студія випускає таких роботів Aibo з 1999 року. Остання на сьогодні модель механічного цуценяти вийшла у 2018 році.

Ідея робота-компаньйона перегукується з патентом на асистента для консолі PlayStation. Голосовий помічник, який може відповідати на запитання під час гри — надавати інформацію про загрози або ж допомагати шукати предмети.

Втім, як Sony неодноразово зазначала, що не всі їхні патенти були реалізовані. Цей також може виявитися черговою ідеєю, а не продуктом, який студія планує випустити.