😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Sony запатентувала технологію, що дасть змогу ґеймпаду розпізнавати користувачів

Ні, ніякі камери не будуть «дивитися» на вас із ґеймпаду, але девайс зможе розпізнавати вас за тим, як ви його тримаєте.

Sony

До мережі потрапив новий патент Sony Interactive Entertainment. Схоже, компанія думає над тим, аби ввести до своїх пристроїв нову технологію, що дозволяє розпізнавати користувача за тим, як він тримає в руках ґеймпад. Патент описує використання технологій типу гіроскопу та акселерометру.

Можливо, компанія хоче так полегшити доступ до свого акаунту для користувачів із декількома обліковими записами. Наприклад, замість введення даних для входу достатньо взяти ґеймпад.

Сенсори враховуватимуть купу деталей, навіть те, як саме ви поклали на пристрій руку. Також вимірюватимуться те, під яким кутом користувач тримає девайс тощо. У патенті описується й можливість встановлення технології на портативні консолі, клавіатури та миші (хоча з останніми якось поки важко зрозуміти, як це повинно працювати).

Звичайно, це лише патент, і невідомо, чи збирається компанія дійсно ним займатися. Щодо цього залишається тільки чекати офіційних заяв від Sony.