Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Sony завчасно випустила відеопідтвердження появи всіх трьох «Павучків» у новому фільмі

Компанія швидко спробувала «замести сліди», але з Інтернетом такого не пройде.

Людина-павук

Давно вже в мережі ширяться чутки про те, що в новому фільмі про Людину-павука з’явиться не тільки Том Голланд, але й попередні виконавці цієї ролі — Ендрю Ґарфілд та Тобі Маґуайр. Проте, цього разу мова йде про офіційне підтвердження цієї інформації. Водночас не схоже, що компанія планувала зробити це зараз.

За даними порталу Comic Book, сьогодні на латиноамериканському YouTube-каналі Sony з’явилося відео, що фактично підтверджує появу трьох «Павучків» у третьому фільмі з Голландом. Справа в тому, що адміністрація сторінки дуже швидко видалила запис, і тепер інформація про нього залишилася тільки від тих небагатьох людей, хто встиг ролик запустити.

Відео мало назву «Три Людини-павука разом». У ньому були нарізки з усіх сольних фільмів про цього героя. Окрім цього на задньому фоні прозвучало декілька фраз, що явно підтверджують появу трьох акторів в одному образі.

Хто ваш улюблений Людина-павук? Вам не потрібно обирати — у мультивсесвіті Marvel усе може трапитися. Доволі вірогідно, що в «Людині-павуці 3» ви побачити всіх трьох Пітерів Паркерів, що рятують світ разом.

Закадровий голос у відео

Що ж, тепер тільки чекаємо на офіційний випуск відео, аби нарешті ми змогли говорити про появу трьох версій героїв в одному фільму зі стовідсотковою упевненістю. Прем’єра «Людини-павука 3» назначена на грудень 2021-го року.