😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

SpaceX Ілона Маска вже незабаром почне бета-тест космічного Інтернету Starlink

Учасники зможуть безкоштовно користуватися Інтернетом Маска в період тесту.

Starlink SpaceX

Уже в найближчий час компанія SpaceX може відібрати деяку кількість людей для участі в закритому бета-тесті супутникового Інтернету Starlink. Про сам тест повідомлялося раніше, і в них на сайті пропонувалося залишити заявку на участь у ньому. Тепер користувачі, які таки відправляли свої дані, отримали лист із проханням надіслати точну адресу. Скоріш за все, це потрібно для того, аби встановити, чи підходить той чи інший кандидат для участі в тесті, адже наявні супутники покривають обмежену територію.

У цьому ж повідомленні сказано, що бета-тест стартує вже цього літа. В окремих файлах на сайті Starlink редітор Bubby4j знайшов інформацію, в якій говориться, що випробування проводитимуть в північній частині США та південній Канаді. Також користувачі повинні мати відкритий вид на північну частину неба, оскільки 600 супутників знаходяться між 44 та 52 градусами північної широти.

Щасливчики отримають від SpaceX супутникові тарілки, роутер та кріплення. Усе це входить до спеціального набору. Тестери зможуть користуватися Інтернетом безкоштовно, але доведеться таки перевести один долар для перевірки системи білінга.