Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Співробітник Valve посварився з гравцем у DOTA 2 під час матчу, за що видав йому «низький пріоритет»

Будьте обережні з тими, з ким сваритеся під час каток.

dota-2

Користувач Reddit з нікнеймом minijuanjohndoe розповів про те, як випадкова гра зі співробітником Valve закінчилася для нього отримання «низького пріорітету» при підборі матчів. Зіграти йому довелося із Шоном Ванаманом — творцем Firewatch та співзасновником студії Campo Santo, яку викупила Valve.

Отже, що ж сталося? За словами ґеймера, під час рейтингової гри він лише порадив команді полишити в якийсь момент часу вежу супротивників на середній лінії та відступити. Розробник із ним не погодився. Через деякий час матч був програний, і, схоже, Шон вирішив, що це через його тіммейта, тому вирішив перевищити свої повноваження та видати minijuanjohndoe «низький пріоритет» у підборі ігор.

До слова, таке покарання в DOTA 2 назначають гравцям, на яких надійшло занадто багато скарг за неналежну поведінку, або ж які полишали декілька матчів після їхнього початку. Усі в «низькому пріоритеті» можуть грати тільки між собою та виключно в режимі Single Draft, де вони можуть обирати виключно з трьох випадкових героїв. Повернутися до рейтингових ігор чи будь-яких інших режимів такі ґеймери можуть тільки після назначеною кількості перемог на «низькому пріоритеті».

Так от, повертаємося до самої ситуації. До свого повідомлення minijuanjohndoe доклав нікнейм співробітника Valve, номер-ідентифікатор матчу, та навіть таблицю зі своїм рейтингом поведінки, який здебільшого був на максимальному рівні, тож йому не могли назначити «низький пріоритет» за реальні порушення.

Ситуація отримала завершення — ґеймеру відповів сам Ванаман. Він оголосив, що команда підтримку проаналізувала ситуацію й погодилася з тим, що minijuanjohndoe не порушував правил. Розробник визнав свою помилку та додав, що Valve віднині заборонила своїм співробітникам вручну блокувати інших користувачів DOTA 2.

Навіть якби користувач заслуговував бану, ми всі вважаємо, що банити акаунти вручну — не найкраща ідея, тому що важко бути об’єктивним по відношенню до матчів в Dota 2, у які грав ти сам. Моя помилка — це прекрасний приклад. Тепер у нас, як у співробітників, не буде особливих привілеїв під час гри в Dota. Негласне правило в цьому відношенні існувало й до цього, але тут воно не спрацювало. Тепер воно не буде негласним: подібні ручні блокування взагалі не будуть дозволені. Мої щирі вибачення користувачеві minijuanjohndoe.

Шон Ванаман

Користувачам Reddit здалося, що вибачення були не дуже щирими. Чимало коментаторів також задаються питаннями, як часто до цього розробники використовували «ручний» бан, проти тих, хто цього не заслуговував, але вирішив не розповсюджуватися про це. Відповіді, звичайно, немає, але будемо сподіватися, що офіційна заборона таки допоможе в боротьбі з виникненням таких ситуацій.