😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Співзасновник CD Projekt RED продав свої акції компанії за декілька днів до виходу Cyberpunk 2077

Схоже, він уже знав, що чекає на акції після того, як усі дізнаються про кількість баґів та помилок у грі…

Cyberpunk-2077

На Reddit з’явилася цікава інформація про те, що співзасновник CD Project RED доволі швидко позбавився наявних у нього акцій компанії незадовго до того, як ЗМІ почали публікувати перші огляди на Cyberpunk 2077. 4 грудня зафіксований масштабний продаж акцій. Михайло Кичинський встиг заробити на цьому 200 млн злотих (більше, ніж 1,5 млрд гривень).

Продавав він акції в кількості 470 тис за 443 злотих за штуку. Пізніше, 7 грудня, акції досягли найвищої точки вартості, і продати їх можна було за 461 злотий за штуку. Проте, одразу після релізу Cyberpunk 2077 їхня вартість стрімко полетіла вниз. Звичайно, саме тоді всі дізналися про величезну кількість проблем із консолями попереднього покоління, та ще купку баґів навіть на сучасних пристроях.

Звичайно, він міг вирішити продати акції просто так, і можливо вже давно це запланував, але користувачі соцмережі вважають, що він міг знати про весь той треш, що чекає на компанію після виходу гри, а тому вирішив злити акції, поки була така можливість. Де правда — знає тільки сам Кичинський.