😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Spotify звинуватив Apple в порушенні правил конкуренції

Усе через нову підписку Apple One.

spotify-vs-apple

Сьогодні ми розповідали про недавню презентацію компанії Apple. Під час неї представили чимало майбутніх пристроїв, а також окрему підписку Apple One, яка об’єднує в собі одразу всі сервіси компанії. Через це музичний сервіс Spotify заявив, що така підписка негативно впливає на конкурентів компанії.

Spotify звернувся в антимонопольні органи, аби вони прийняли міри. За думкою сервісу, якщо нічого не зробити, то спільнота розробників понесе значні збитки. Логіка в тому, що люди купуватимуть таку підписку, намагаючись зекономити. У комплекті вони отримуватимуть і музичний сервіс, а отже не будуть звертати увагу на аналоги, типу того ж Spotify.

Водночас Apple відносить до таких заяв скептично — компанія нагадала, що користувачі все ще можуть спокійно шукати собі альтернативні варіанти додатків, і ніхто їм не забороняє. Вона тільки дає можливість своїм користувачам простіший спосіб отримати доступ до всіх сервісів. Окрім цього компанія пропонує тарифний план на основі підписок, що вже є в користувача.