😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Spotify з’явиться в Україні, і запрацює він дуже скоро

Інформація повністю офіційна! Готуйтеся завантажувати Spotify на свої пристрої.

Популярний стримінговий сервіс Spotify все ж таки дістанеться й до України. В офіційних умовах використання додатку з’явилися нові пункти, і стосуються вони України, Білорусі, Росії та Казахстану. Очевидно, що ввели їх для того, аби користувачі зі вказаних країн змогли знати правила використання сервісу. Проте, доступ до сторінки, скріншот якої представлено нижче, поки що закрили для того, аби запобігти витоку інформації. Хоча, запізно вже якось…

Нагадаємо, що Spotify — це стримінговий сервіс, який дає змогу прослуховувати музику. Він діє в безкоштовному та платному «Преміум» режимах. За допомогою нього користувачі можуть знаходити потрібні композиції за виконавцями, альбомами, плейлистами чи лейблами. Також кожен може створювати власні плейлисти, редагувати їх та ділитися ними через додаток.

Сервіс почав працювати у 2008-му році, але досі не дістався до України. Проте, тепер усе має змінитися. Згадані умови використання набувають чинності завтра, 15-го липня. Це означає, що сам сервіс також має запрацювати в нашій країні в цей день, або ж в один із найближчих. Залишається тільки трохи почекати.