😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Спроба № 2: Valve розпочинає бета-тестування Artifact 2.0

Перший запуск карткової гри за мотивами DOTA 2 пройшов не дуже вдало, але творці вирішили спробувати ще раз, але тепер усе буде інакше.

Не так давно Valve оголосила про те, що збирається перезапустити Artifact. Тепер ця ідея переросла в повноцінний анонс нового бета-тестування другої версії гри.

За словами розробників, проблема раніше полягала в тому, що тестування попередньої Artifact було надто коротким. Зараз компанія планує потроху запрошувати людей на «бету», паралельно покращуючи проєкт.

Студія почала розсилати запрошення на бета-тест власникам першої версії гри. Прийти листи мають до наступного тижня. Обиратися учасники будуть за системою лотереї. Після початкових тестів та редакцій гра має перейти до стадії відкритого бета-тесту.

На ній будуть закриті деякі режими гри. Наприклад, недоступними опиняться «турнір» та «драфт» (окрім героїчного). Навчання також не буде, оскільки запрошуються ті, хто вже знайомий з основними механіками. Окремо розробники нагадали, що карти та колоди в новий грі не купуватимуться.