Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Стало відомо, скільки заробляють розробники ігор в Україні

Наші ґеймдев-спеціалісти розкрили актуальні суми зарплат.

ґеймдев

Рекрутингова компанія Values Value та платформа inGame Job провели щорічне опитування робітників ґеймдев-індустрії. Дослідження стосувалося рівня заробітку в цьому напрямку. Участь в опитувані взяли більше двох тисяч респондентів, 700 з яких — з України.

Виявилося, що в нашій країні у сфері розробки ігор 66,27 % людей працюють в офісі, а їхній медіанний заробіток складає 1,7 тис доларів. Нагадаємо, медіанний заробіток — це значення, більше та менше від якого отримує однакова кількість людей. Такий показник є куди точнішим, ніж середнє арифметичне значення.

Повернемося до нашої теми. У сфері ґеймдеву ще 16,19 % людей поєднують офісну та віддалену роботу. Їхній медійний заробіток складає 1,8 тис доларів. Найменше отримують працівники, що знаходяться на виключно віддаленому режимі. Таких в українському ґеймдеві 17,54 %, а заробляють вони по 1,3 тис доларів.

Також рівень заробітку залежить і від міста, у якому доводиться працювати. Дослідники наводять ТОП-3 з них за зарплатою в цій сфері:

  • Київ — 1,8 тис доларів;
  • Харків — 1,45 тис доларів;
  • Дніпро — 1,2 тис доларів.

Дослідження розглядає й гендерну складову українського ґеймдеву. В опитуванні взяли участь 70,3 % чоловіків і 29,7 % жінок. З’ясувалося, що у 2020-му році медійна зарплата перших більше на 430 доларів.

Що стосується заробітку за посадами, то тут цифри доволі різні. Найбільше отримують топ-менеджери — 3,7 тис доларів. На другому місці менеджери проєктів та продюсери, які отримують приблизно по 2,2 тис доларів. Третє місце розділили аналітики та розробники (програмісти), які отримують по 2 тис доларів.