😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Стало відомо, якою буде наступна роль Хоакіна Фенікса

Цікаво, що Семюель Л. Джексон реалізує схожого персонажа.

За даними Deadline, Хоакін Фенікс зіграє в новому фільмі, котрий був анонсований ще восени минулого року. Картина поки що не має назви, але вже відомо, яка роль дістанеться зірці картини «Джокер».

Актор зіграє художника, який відправляється в довгу подорож разом зі своїм племінником. Сценаристом проєкту став Майкл Міллс, відомий за фільмом «Жінки ХХ століття», а відповідальними за вихід картини в прокат стала незалежна компанія А24, що відома своєю пильністю до вибору стрічок.

Цікавим є факт, що Семюель Л. Джексон отримав також роль дядька проте з більш складними відносинами зі своїм небожем. Режисери Джон Река та Гленн Фікарра, котрі також займаються поки що безіменним трилером, запропонували ветерану кіноіндустрії зіграти найманого вбивцю. Актор перевтілиться в кілера на пенсії Морріса Стоукса, якому доведеться повернутися до старих справ через те, що його племінник відповідальний за зникнення великої суми грошей. Колишній бос Стоукса пропонує два варіанти вирішення даної проблеми. Перший — це кілер повертає кошти, а другий — це вбиває свого небожа. Не важко здогадатися, який із запропонованих варіантів вибере Морріс Стоукс. Шукаючи спосіб повернення коштів, колишній кілер водночас буде навчати розуму недолугого племінника.