😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

State of Play від Sony — зібрали все, що показали під час трансляції!

Цієї ночі представили Final Fantasy VII Remake для PS5, розповіли про відкладення Kena, показали чимало ґеймплею та трейлерів нових ігр та провели декілька анонсів.

State-of-Play

Цієї ночі Sony провела нову трансляцію State of Play, де показала ігри від своїх партнерів. Не, щоби тут було багато дуже крутих анонсів, але подивитися є на що.

Трейлер із подробицями оновлення Crash Bandicoot 4 для PS5

Гра на новій консолі працюватиме в 4К 60FPS з підтримкою можливостей контролера DualSence. Розробники також додали 3D Audio та Activity Cards, і попрацювали над швидкістю завантаження. Усі власники версії гри для PS4 отримають оновлення безкоштовно в день його виходу — 12 березня.

Ґеймплей Returnal з частиною сюжету

У новому трейлері гри показали трохи історії проєкту. Головна героїня заходить до будинку зі своїх спогадів із видом від першої особи. Наразі реліз проєкту запланований на кінець квітня.

Ґеймплей Knockout City

Багатокористувацький тайтл вийде 21 травня. Вона з’явиться одразу на всіх основних платформах, включно зі Switch, та міститиме повний кроссплей.

Анонс Sifu для PS4 та PS5

Цей бойовик від третьої особи, у якому нам обіцяють напружені бої, має вийти цього року. Його розробляють творці Absolver.

Ґеймплей пригодницького 3D-платформера Solar Ash

Проєкт вийде на PS4 та PS5 у 2021-му році. Трейлер продемонстрував нам пересування по світу гри та битви з величезними босами.

Трейлер Five Nights at Freddy: Security Breach для PS5

Новий випуск горрора на виживання вийде PS4, PS5 та PC у 2021-му році.

Oddworld: Soulstorm вийде на PS5 одразу в PS Plus

Тайтл випустять 6 квітня. Гра отримала новий ґеймплейний трейлер, який дозволяє краще оцінити наявні механіки.

Kena: Bridge of Spirits відклали до 24 серпня

Проєкт має вийти на PS4, PS5 та PC. Нову дату оголосили під час представлення ґеймплейного трейлеру. Планувалося, що поєкт вийде взагалі наприкінці 2020-го, потім його відклали на весну цього року, і тепер він переїжджає на літо.

Музичний трейлер Deathloop

Final Fantasy VII Remake Intergrade випустять на PS5 10 червня

Графіку в основній кампанії для консолі нового покоління значно покращили. Були замінені текстури, додані ефекти туману та нове освітлення. На PS5 користувачі зможуть обирати з двох режимів графіки — з пріоритетом на 4К чи 60 FPS.

Крім цього в проєкті були значно прискорені завантаження, а також тепер там з’явиться режим фото. Історія також отримає доповнення — ви зможете пройти новий епізод за Юффі. Схоже, таке можна провернути тільки на PS5.

Власники PS4 оновлення отримають безкоштовно, але DLC доведеться докупляти. Базова версія FFVII Remake для PS5 містить оновлену гру та епізод за Юффу, а коштує ця краса аж 2 199 гривень.

Одразу дві мобільні гри за Final Fantasy VII

Перша з них — це FF7: The First Soldier — це королівська битва, що розгортається в Мідґарі до подій основної гри. Реліз має відбутися вже цього року.

Друга — це FF7: Ever Crisis. Тут уже однокористувацький проєкт із класичним ґеймплеєм, що відноситься до подій самої Final Fantasy VII та всіх її спін-оффів. Виходить проєкт на iOS та Android у 2022-му році.