😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Steam: безкоштовна роздача одразу чотирьох ігор

Грати, грати й ще раз грати!

Steam

Наразі в Steam почалася безкоштовна роздача одразу ще чотирьох ігор. Вільний доступ до даних проєктів наданий до шостого квітня, тож давай познайомимось із ними, аби ти зміг вибрати щось саме для себе.

Escape From Tethys — класичний платформер, який розповідає історію про вченого, що досліджує невідому йому планету. Під час пошуків «нових технологій» потрібно бути готовим до всього, бо створіння планети Тетіс просто так їх не віддадуть.

Khan VS Kahn — це покрокова стратегія, у котрій дві раси змагаються між собою. Мультиплеєр присутній, тож тягни своїх друзів та дізнайтеся хто сильніший.

Keyboard Killers — класичний представник ігор у жанрі «клікер». Головною метою Keyboard Killers є завдання знищити всі метіорити. Як запевняють розробники, на тебе чекають 28 «левелів» із чотирма рівнями складності.

Welcome Back To 2007 2 — легкий та веселий платформер про емо-дівчину, що перебуває в усіма нами любимому 2007 році. Як зазначили розробники, у грі вас чекає «ЕМОціональний ґеймплей, скажені боси та крутий сюжет». Таку гучну заяву точно треба перевірити.