😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Стівен Кінґ має ідею для свого нового роману за франшизою «П’ятниця 13-те»

Історія очима вбивці. «Це найкраща нереалізована ідея».

Стівен Кінґ

Стівен Кінґ розповів про своє бажання написати історію вбивці Джейсона Вурхіза з фільму «П’ятниця 13-те». Ідеєю для сюжету він поділився у своєму Twitter. Письменник здивований, що жоден із фільмів не показує мотивів Джейсона та його переживань.

Кінґ, відомий як творець романів «Керрі», «Сяйво», «Воно» та «Зелена миля», зізнався, що такий задум для книги — найкраща його нереалізована ідея. Щоправда, письменник не впевнений, що коли-небудь напише роман. Отримання прав на Джейсона може спричинити багато труднощів.

Найкраща ідея для роману, який я так і не написав (та й навряд чи напишу колись) – це «Я, Джейсон», де розповідь вів би Джейсон Вурхіз від першої особи. Він розповів би про свою пекельну долю і як його раз за разом вбивають в таборі біля Кришталевого озера. Яка ж екзистенційна доля!

У мене починає боліти голова від однієї тільки думки про всі ті юридичні нетрі, через які доведеться пробиратися в спробах домогтися дозволу на таку книгу. І серце теж розривається. Але боже мій, хтось же повинен розповісти історію з точки погляду Джейсона?

Подробиць сюжету Стівен не розголошує. Натомість він переконаний, що ця історія заслуговує на повнометражний фільм. Письменник вважає: Blumhouse — кінокомпанія, яка успішно впорається з екранізацією роману. На рахунку студії «Паранормальне явище», «Апґрейд» та цьогорічна «Людина-невидимка».

Нагадаємо, що останній фільм франшизи «П’ятниця 13-те» вийшов у 2009 році. Перезавантажити серію намагалися декілька разів, але наразі безуспішно.