😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Стівен Кінґ похвалив нову книжку Джоан Роулінґ, через що став ціллю ненависті фанатів

Скандал навколо авторки «Гаррі Поттера» тепер перекидається й на тих, кому просто до вподоби її нові книги…

Стівен Кінґ

На своїй сторінці в Twitter письменник Стівен Кінґ вирішив висловитися про нову книжку Джоан К. Роулінґ Troubled Blood («Неспокійна кров»). Нагадаємо, що саме через цю історію в Інтернеті почалася друга хвиля хейту авторки, оскільки за сюжетом там розслідується справа про серійного вбивцю, який переодягається в жінку.

Звичайно, сама Роулінґ уже пояснювала, що її герой це робить для маскування, а не тому що він трансвестит, але після її висловлювання щодо них, вірити їй ніхто не збирається. Отже, повернемося до Кінґа — він виклав наступний пост:

«Неспокійна кров» так само хороша або навіть краще, ніж інші романи про Корморана Страйка й Робін Еллакотт. Дж.К. Роулінґ — чудова й талановита оповідачка з хорошим стилем. Мені сподобалося.

Не дивлячись на те, що він писав тільки про історію та стиль авторки, серед чималої кількості користувачів мережі він став «ворогом № 2» після самої Роулінґ. До прикладу, декілька коментарів під його записом:

Але ж… Вона трансофобка

Звичайно, тільки проігноруйте трансофобію

У дитинстві Ви були моїм героєм. Тепер я транс-дорослий, який любить транс-жінок у моєму співтоваристві. Роулінґ чітко дала зрозуміти, що вважає, що вони заслуговують насильства. Навіть якщо Ви думаєте, що книга добре написана, хіба люди не повинні превалювати над ремеслом?

Я дуже розчарована тим, що Ви просуваєте роботу трансофобної авторки

Стівен, мені подобається ваша робота, але якого біса ви все ще підтримуєте Роулінґ? Вона жахлива людина

Що ж, вибачте, Стівен. Боже, я любив вас та ваші роботи. Але вона ненавидить мене й людей як я. Вона дійсно ненавидить.
Прощавайте.

Ви могли б просто прочитати це та нічого не написати, але ви написали…

Розчарований вами, Стів. Не просувайте книгу, засновану виключно на трансофобії.

Нііііііі, будь ласка, не робіть цього

Чувак. Ти буквально кілька місяців тому публічно засудив її за трансфобію. Що за різке перевзування, Стівен? Я транс, фанат твоєї роботи й ДУЖЕ розчарований у тобі.

Окремо ж варто зазначити, що дехто намагався й захистити автора. Проте, на загальному фоні шквалу критики такі коментарі просто тонули.