Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Стрімера Pokemon GO пограбували прямо під час трансляції

Грабіжники відібрали в нього телефон та ключі від авто.

pokemon-go

Pokemon GO вийшла ще у 2016, і саме тоді мала найбільший стрибок популярності. Люди цілими натовпами виходили полювати на покемонів. Проте, зараз із цим значно простіше, але аудиторія в гри ще залишається на рівні.

Один зі стрімерів цієї гри через став жертвою пограбування прямо посеред вулиці. Він саме ловив нового покемона в транслював це на Twitch, як на нього напали грабіжники.

Відомо, що на стрімера xDeezzNutzx напали одразу декілька людей. Оскільки в трансляцію надходило відео самої гри, то те, що відбувається навколо, на запис не потрапило. Проте, звук залишився, і голоси грабіжників та жертви дуже добре чути. Стрімер намагався налякати злодіїв фактом трансляції, але їх це не зупинило. Вони вихопили телефон та відібрали ключі від авто.

Після цього невідомі намагалися розблокувати телефон, а все, що вони говорили, потрапило на трансляцію. Коли в них нічого не вийшло, вони викинули мобільний у річку.

У відповідній темі на Reddit говориться, що поліція вже почала розслідування. Проте, поки знайти нападників не вдалося. Частину трансляції ви можете побачити тут, але головне в ній саме звук.