😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Стример Call of Duty випадково вистрілив зі справжнього пістолету під час трансляції

Тепер йому натякають на в'язницю.

пістолет

Стример SoaR Carl під час своєї трансляції на Twitch вирішив показати всім наявну в нього зброю. Коли він дістав пістолет, то трохи похизувався ним та уявив себе героєм шутера. Усе йшло добре, але вже намагаючись покласти «ствол» на стіл, герой цієї ситуації випадково натиснув на курок.

Що тут сказати — сам стример був не менш шокований, ніж його глядачі. Коли він зрозумів, що відбулося, то почав вибачатися та божитися, що зброя не мала патронів. Проте, прострілена банка енергетику поруч із ним казала про інше.

До речі, твіт, у якому один з користувачів опублікував запис моменту пострілу, більше недоступний. Скоріш за все, його також видалила адміністрація за порушення правил користування. Проте, цей момент показав сам герой ситуації у відео, що ми опублікуємо нижче.

У коментарях до трансляції користувачі натякнули Карлу, що за стрілянину в приміщенні за законами штату Колораду тепер йому загрожує до трьох років тюрми. Доволі швидко відреагував і сам Twitch, заблокувавши акаунт стримера. Тепер Карл випускає ролики на YouTube, де постійно вибачається за свій вчинок. За його словами, він розуміє ступінь своєї провини та готовий понести покарання.

Не робіть те, що зробив я. Ніколи. Буквально все йшло ідеально в житті й одна помилка зіпсувала все, що я робив за рік. Я не можу передати, як мені шкода й наскільки небезпечно те, що я зробив минулої ночі.

SoaR Carl