Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Стример не відчиняв двері квартири своїй дівчині, поки вона не придбала платну підписку на його канал

Дівчина залишила вдома ключі, і за вхід до своєї квартири їй довелося буквально заплатити.

стример

Зірка «Формули-1» Шарль Леклер опинився в доволі незвичайній ситуації зі своєю дівчиною. Справа в тому, що вона не взяла із собою ключі від квартири, коли йшла. Уже під дверми свого житла вона зрозуміла, що її хлопець зараз веде свій стрім, і через це достукатися чи додзвонитися до нього просто неможливо.

Після приблизно півгодинних спроб привернути увагу хлопця звичайними способами вона вигадала більш креативний. Для того, аби він точно її помітив, вона зайшла на його стрім, та придбала платну підписку на його канал. При такій купівлі покупець може залишати повідомлення, яке висвітиться на головному екрані самого стримера.

Так і вийшло. У своєму «листі» вона попросила його відчинити їй двері. Сам Шарль не одразу зрозумів, що відбулося, він на «автоматі» спочатку подякував їй за підписку, прочитав уголос її ім’я, і потім тільки збагнув, що щось тут не те. Коли він уважніше подивився на повідомлення, то підскочив та побіг відчиняти їй двері. Усе це потрапило на камеру:

Доволі кумедна вийшла історія. Проте, навряд-чи вона тепер залишить ключі вдома, інакше всі гроші доведеться витратити на донати своєму хлопцеві.