Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Супутники для глобального Інтернету від SpaceX зіпсували фотографу знімок комети Neowise

Ілон Маск, ну як так можна…

Ілон Маск

Нещодавно фотограф Деніел Лопез вирішив упіймати красивий момент з прольотом комети Neowise. Для цього він відправився в національний парк на Канарських островах. Звичайно, йому хотілося зафіксувати об’єкт зі звичним нам «красивим шлейфом», тому довелося використовувати велику витримку на камері.

Це і зіграло такий собі жарт з фотографом через супутники StarLink компанії SpaceX. Справа в тому, що саме вони зараз ще постійно пересуваються, і в деяких місцях займають чималу площу. Коли фотограф поставив доволі великий час витримки на своїй камері, вона фіксувала і супутники, які весь цей час рухалися. Неозброєним оком їх важко відрізнити від зірок, як і помітити їхній рух, але камера з цим порається без проблем.

У будь-якому випадку, разом із кометою на знімок фотографа потрапила і купа «шлейфів» від супутників. Усі ці полоси – це траєкторія їхнього руху. Фотограф каже, що зараз SpaceX хоче запустити 40 тисяч супутників, а пізніше й інші компанії можуть захотіти зіставити йому конкуренцію. У підсумку небо можуть заполонити рухомі світлові точки.