Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Сиквелу фільму «Костянтин» бути!

Картина з Кіану Рівзом отримає продовження.

Костянтин

Актор Петер Стормаре, який у першому фільмі грав Сатану, на своїй сторінці в Instagram оприлюднив фото з оригінальної картини. Разом із тим він повідомив, що стрічка 2005-го року отримає продовження, над яким уже почали працювати автори.

Поки що офіційних заяв щодо нової частини ніхто не давав. Сам Петер не розкрив подробиць запланованої стрічки. Не знаємо ми поки навіть хто працює над проєктом, та чи варто сподіватися на повернення Кіану Рівза.

Проте, ще в липні режисер оригінального фільму Френсіс Лоуренс, продюсер Аків Ґолдсман та й сам Кіану заявляли про бажання таки зняти другу частину. Сиквел хотіли створювати з рейтингом «R», але не було впевненості в тому, що картина отримає потрібну підтримку, та й із правами на стрічку там щось не вийшло.

«Костянтин» є екранізацією серії коміксів Hellblazer про екзорциста Джона Костянтина. Якщо ви пропустили оригінал, то без проблем можете нагнати втрачене на сайті UAKino, де його можна переглянути в хорошій якості та в професійній українській озвучці абсолютно безкоштовно! Там ви знайдете купу як культових, так і нових фільмів та серіалів.