Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Рейтинговий режим, таблиця лідерів та сюжет без змін: що відомо про Warcraft 3: Reforged

Світ Warcraft потребував перебудови, і Blizzard відразу схопилася за молоток.

Warcraft: Reforged

Warcraft 3 – культова гра, яку багато хто не покинув навіть через десятки років після релізу. На самому старті вона вже отримала відразу декілька нагород, а також стала найбільш продаваною тогочасною грою у світі.

Майже через 20 років компанія Blizzard вирішила перевидати цю гру для своїх вибагливих фанів, створивши Warcraft III: Reforged. Можливо, така необхідність назріла ще й після «проколу» компанії у минулому. Тоді вийшло нове доповнення для гри, у якому одному з класів трохи збільшили деякі показники. Вважалось, що в такий спосіб ельфів хотіли урівняти з іншими класами, але виявилося, що їх зробили значно сильнішими за інших. Тепер Blizzard вирішила перевидати оригінальну гру.

Сюжет

Спочатку під час самого фестивалю BlizzCon-2019 заявили, що сюжет оригінальної гри повністю перероблять. Його хотіли поєднати з сюжетом World of Warcraft. Але після такої заяви багато фанів почали просто завалювати компанію скаргами на такий хід. Віце-президент Blizzard Роберт Бріденбекер у інтерв’ю для Polygon розповів, що після цього від зміни сюжету відмовилися, тому історія «буде жити».

Перехід з оригіналу не обов’язковий

На фестивалі розробники запевнили, що Warcraft III буде повністю сумісна з новим перевиданням. Це означає, що всі користувачі «оригіналу» зможуть проводити матчі з тими, хто придбав Reforged. Це можливо лише за умови, якщо гравці перевидання будуть використовувати режими, які доступні і в попередній версії гри.

Ті, хто має у своїй акаунт у Warcraft III через Battle.NET зможуть не створювати новий. Усі ваші дані будуть автоматично перевидані до «нового покоління».

Зміни моделей

У доповненні з’явиться куди більше моделей для персонажів та створінь. Це допоможе надати унікальність кожному з них. Наприклад, по вашому місту більше не будуть бігати однакові робітники, а грязьового та кам’яного големів можна розрізнити за зовнішнім виглядом, а не тільки за характеристиками.

PvP (гравець проти гравця)

Саме цьому аспекту Blizzard намагаються приділити якомога більше уваги. У Warcraft III: Reforged, окрім доступних в оригіналі, додадуть режими 3х3 та FFA (кожен сам за себе). Також в нову гру пообіцяли добавити таблицю лідерів. Інші PVP-пункти будуть вдосконалюватися з часом.

У Reforged обіцяють ввести глобальну рейтингову систему та гру по всім регіонам. Для користувачів, які зробили стандартне перед замовлення, доступ до бета-тесту буде відкритий приблизно за 2 тижні. Про умовні дати тестування ми писали раніше.

Окремо варто зазначити: орієнтир на гравців World of Warcraft таки буде присутній, але лише у деяких елементах графіки. Обіцяють Blizzard, що і працювати нова гра буде значно краще, ніж її попередник. Оцінити ж це можна або на бета-тесті по передзамовленню, або ж дочекавшись виходу гри, який має статися ще до кінця 2019-го року.