😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Тайка Вайтіті про «Кролика Джоджо», нового «Тора» та екранізацію «Акіри»

Також режисер розповів про свою особливу «фішку» — «тайкінізм».

Тайка Вайтіті

Лауреат премії «Оскар» за найкращий адаптований сценарій фільму «Кролик Джоджо» Тайка Вайтіті в інтерв’ю виданню Variety розповів про своє ставлення до перемоги «Паразитів», свій останній фільм, зйомки нового «Тора» та долю екранізації манги «Акіра». Ми вибрали головні цитати.

Ось що Вайтіті думає про режисера «Паразитів» Пон Чжун-хо:

Я був такий щасливий. Це ж перший фільм, який одночасно став найкращою картиною й найкращою картиною іноземною мовою. Я дуже люблю Пон Чжун-хо. «Спогади про вбивство» в моєму топ-5 найулюбленіших фільмів.

Тайка Вайтіті

Мало хто знає, що в оригіналі «Кролика Джоджо» не було уявного Гітлера. Його Тайка вигадав спеціально для фільму.

Я просто подумав, що візьму цю історію й додам у неї «тайкаізм». Як інакше я можу показати дитину, чия свідомість поділена на два стани? Я не хочу, як це роблять багато режисерів, знімати, як він йде по пшеничному полю. Є способи розумніше зобразити те, як його свідомість проявляє себе.

 Тайка Вайтіті

Кролик Джоджо

На даний момент режисер працює над четвертим фільмом про Тора. У ньому Джейн Фостер стане наступним богом грому. Ось що відповів Тайка на запитання про те, чи захворіє вона на рак, як це було в коміксах?

Ми не знаємо. Комікси були джерелом натхнення для перших сюжетних нарисів. Але в Marvel постійно щось змінюють. Я можу сказати щось одне, а через два роки все зміниться в протилежну сторону. Або взагалі зникне. Ми продовжуємо писати навіть на стадії постпродакшну.

 Тайка Вайтіті

Також постановник розповів про своє ставлення до ймовірності того, що Валькірія у фільмі може бути відкритою представницею ЛГБТ:

Права на власність мені не належать. Але якщо актори відчувають себе комфортно, якщо це їх природний вибір і бажання розвивати персонажа, то я підтримую. Якщо Тесса захоче, я в справі.

Тайка Вайтіті

Згадав він і про майбутнє екранізації «Акіри». Вайтіті допускає можливість того, що в результаті зніматиме її хтось інший.

Вона поки припинена. Ми зсовували дати, потім вони перетнулися з «Тором», а його рухати не можна, тому «Акіра» з’їхала на два роки. Я не знаю, чи буду я через ці два роки — я навіть не знаю, що зі мною буде у наступні два дні. Думаю, що рано чи пізно фільм вийде, але не впевнений, що ним займатимуться я.

 Тайка Вайтіті

Нагадаємо, прем’єра фільму «Тор: Любов та грім» запланована на листопад 2021 року.