😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Тайка Вайтіті вимагає удосконалити клавіатури MacBook

«За ними неможливо друкувати», — пожалівся режисер.

Тайка Вайтіті

Після отримання премії «Оскар» за найкращий адаптований сценарій, Тайка Вайтіті поспілкувався з журналістами й раптово пожалівся на клавіатури Apple MacBook. Режисер та сценарист розповів, що в нього є певні проблеми з плечами, а також кистьовий тунельний синдром, через що йому некомфортно працювати за ноутбуком, а їхні клавіатури ще й погано реагують на натискання.

Apple повинна виправити ці клавіатури. За ними неможливо друкувати — вони стають дедалі гіршими. Я вже задумуюся над тим, щоби знову перейти на ПК. У звичайних комп’ютерних клавіатур є віддача, це набагато краще. Хто тут користується ПК? Ось ви розумієте, про що я. Вони набагато кращі. Клавіатури Apple просто жахливі.

Тайка Вайтіті

Найімовірніше, режисер мав на увазі клавіатуру типу «метелик», що їх Apple використовувала в MacBook з 2016 року. Ці клавіатури вже неодноразово критикували (за надто короткий хід і відсутність тактильної віддачі). У 2019 компанія за них офіційно вибачилася, й у листопаді представила MacBook Pro 16, у якому «метеликів» замінили на клавіатуру необхідного типу.