😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Тепер у Far Cry 3 можна грати в кооперативі з друзями

Влаштуйте хаос прямо на острові з одиночної кампанії у форматі «відкритого світу».

far-cry-3

Модер scubrah створив для Far Cry 3 можливість пограти разом із друзям прямо на острові із сюжетної кампанії. Нагадаємо, що шутер і так мав окремий мультиплеєрний режим, де команда з чотирьох людей на окремих локаціях виконувала різні місії. Проте, на острів, де проходить сюжетна лінія гри, потрапити в ньому неможливо.

Тепер, завдяки новій модифікації, це більше не проблема. Вона дозволяє вам разом із декількома друзями влаштовувати хаос та розносити ворогів прямо у відкритому світі основної кампанії. Хоча, проходити місії разом не вийде — доступна тільки можливість перенести когось на ваш острів, зачищати аванпости, вбивати всіх ворогів на своєму шляху тощо, але місії запускатися не будуть. Хоча, це не заважає трохи розважитися в хорошій компанії. Знайти модифікацію можна за цим посиланням. 

Проте, модифікація зараз у стадії «альфи», тому, можливо, колись з’явиться й можливість разом пізнавати сюжет. Зараз мод має внутрішній чат, можливість взаємодії один з одним та систему зарахування допомог при вбивстві. Іноді трапляються незначні баґи з камерою, але проблема не критична.