😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

The International 2021 може пройти в Україні

Українська столиця вирішила взяти участь у боротьбі за це право.

The-International

Хотіли б ви, аби один із найбільших кіберспортивних турнірів пройшов у Києві? Це скільки ж наших ґеймерів змогли б приїхати на цю подію, котрі раніше просто не могли собі дозволити квитки в Сієтл. Якби турнір провели б у нас, то це стало найбільш значимою подією для українського кіберспорту взагалі. Проте, давайте розглянемо реалії.

За інформацією українського коментатора Віталія v1lat Волочая, шанс на те, що The International 2021 дійсно пройде в Україні таки існує. Важко сказати, наскільки він великий, проте, існує ж… Ну, заявку на те, аби приймати гравців у Києві ми подаємо, а там уже як вийде.

Ідея подати заяву на проведення The International 2021 у Києві отримала підтримку від міської влади, і ми активно працюватимемо разом із мерією та робочою групою, що привезти The International туди, де йому давно пора побувати!

v1lat

Нещодавно в мерії Києва провели зустріч, на який обговорили можливість прийняття в себе такого крупного турніру. Для цього навіть створили спеціальну робочу групу, яку очолив радник мера столиці Максим Бахматов. Вона розробить проєкт участі нашої столиці в тендері. До групи ввійшли представники таких компаній, як Maincast, Starladder та кіберспортивної організації NaVi.

Нагадаємо, що цього року The International пройде у шведському Стокгольмі.