Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Тім Бертон зніме свій перший ігровий (не анімаційний) серіал

Більш того, його дебютом у цьому напрямку стане шоу про відому «Сімейку Адамс».

Тім Бертон

За даними Deadline, уперше у своїй кар’єрі Тім Бертон зніме ігровий серіал, який створюватиметься з графікою, але без використання виключно анімаційних технологій. Режисер виступить одночасно й виконавчим продюсером нового шоу, та особисто ставитиме всі серії. Ведучими сценаристами та шоуранерами стануть Альфред Ґоу та Майлз Міллар, які відомі за роботою над «Таємницями Смоллвіля».

Фінансує серіал MGM TV, і в його успіху настільки всі впевнені, що придбати його хочуть одразу декілька онлайн-кінотеатрів. Лідирує в цьому поки Netflix.

Джерела Deadline вважають, що події шоу про «Сімейку Адамс» перенесуть у 2020-й рік. Розповідатиме воно про сучасний світ очима Венздей Аддамс.

«Сімейка Адамс» — це творіння аніматора Чарльза Аддамса, який вигадав персонажів у 1938 році. Відтоді про цих персонажів зняли два серіали та декілька фільмів.

Останній раз Тім Бертон працював на телебаченні у 1989–1991 роки, коли виходив анімаційний серіал про Бітлджуса. Відтоді він займався виключно повнометражними проєктами.