😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Толерантність до нас приходить: У WOW: Shadowlands ви зустрінете трансгендера та гей-пару

До речі, щодо останнього: якщо ви хоч трохи грали у World of Warcraft, то дуже добре знаєте цих персонажів. Доволі неочікувано все це…

world-of-warcraft-shadowlands

Нещодавно під час трансляції Summer Game Fest компанія Blizzard зробила заяву щодо доповнення Shadowlands для World of Warcraft. Виявилося, що вийти воно має не просто «наприкінці року», а вже восени.

Тепер про це доповнення з’явилося ще декілька фактів. По-перше, з роману «Сходження тіней», який є приквелом до Shadowlands, стало відомо, що голова розвідки Штормграда Матіас Шоу матиме романтичні відносини з піратом Флінном Фейрвіндом. На початку книги відносини між ними зав’язуються, а вже наприкінці вони стають парою.

Творець персонажа Дон Адамс на своїй сторінці в Twitter підтвердив, що Флінн зустрічатиметься з новим партнером.

Вітаю. Коли я працював над Флінном, я зробив кілька натяків на шалені почуття до Теліі, в основному через її аромат і глибину персонажа, проте Флінн завжди був бі. Він любить відкрито і з задоволенням. Я не можу бути більш щасливий тим, де він опинився. Сподіваюсь, це допоможе!

Окрім цього в новому доповненні з’явиться й перший транссексуальний персонаж. Це карієць на ім’я Пелагос. За сюжетом після переродження у світі тіней можна самому вирішити, ким саме ви будете. Пелогос за життя була жінкою, але після переродження захотіла стати чоловіком.