😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Том Голланд прокоментував екранізацію гри «Uncharted»

В картини є вирішення проблеми фільмів за іграми.

Том Голланд

Своїми думками актор поділився в недавньому інтерв’ю порталу IGN. Голланд вважає, що проблема більшості фільмів із відеоігор у тому, що вони не намагаються розповідати історію становлення головних героїв.

Я думаю, що екранізація Uncharted відрізняється від інших фільмів тим, що вона робить акцент на передісторії самих ігор. Так історія буде цікавою й новою для фанатів серії, і водночас зрозумілою для тих, хто взагалі не знайомий з іграми.

Том Голланд

Крім іншого Том похвалив останній чорновий варіант сценарію від Джо Карнахана («Козирні тузи», «Команда-А»), підкресливши, що це один із кращих сценаріїв, які він коли-небудь читав. Фільм за Uncharted вже довгий час перебував у підвішеному стані. У грудні 2019 року він втратив свого шостого режисера — проєкт покинув Тревіс Найт («Бамблби»). На даний момент головним претендентом на постановку фільму вважається Рубен Фляйшер, відомий роботами над фільмом «Веном» і дилогією «Zомбіленд».

Наприкінці січня також стало відомо, що Sony відсунула вихід картини на три місяці — тепер він повинен вийти 5 березня 2021 року. Екранізація Uncharted оповідає про пригоди молодого Натана Дрейка й першу його зустріч із Саллі, якого зіграв актор Марк Уолберг.