😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Том Голланд розповів про свою гру в екранізації Uncharted

Іноді акторство перетворювалося на хизування м’язами.

Як вже відомо, зйомки екранізації Uncharted завершено та картина має вийти в 2022 році. Наразі виконавець головної ролі Том Голланд розповів про свій досвід акторської гри в фільмі.

За словами актора, після перегляду деяких сцен він засумнівався в якості виконання своєї роботи. Іноді Том Голланд дуже сильно концетрувався на тому як Дрейк має виглядати на екрані та зовсім забував за акторську гру.

Як тільки ти починаєш турбуватися, наскільки добре ти виглядаєш в кадрі, грати далі стає складніше. Я вважаю, що в моїй грі в Uncharted є моменти, де я більше думав про те, як зробити так, щоб я виглядав круто. Мені дісталася роль досить стійкого і міцного хлопця, як ніби граєш Марка Уолберга.

Також актор зазначив, що наразі він не бачив жодної екшн-сцени, аби оцінити як він реалізував героїчність свого персонажу, але зйомки в цій картині стали важливим уроком для нього.

Мій персонаж повинен бути крутим героєм екшену в цей момент! І я не знаю, чи вийшло у мене. Але урок виявився досить важливим. У якісь моменти зі зйомок це перетворилося в позування з видатними біцепсами. Це було помилкою, і я навряд чи ще раз піду таким шляхом.