😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Том Голланд видалив свій Instagram

Актор жаліється на залежність від соцмережі.

Том Голланд

Том Голланд і Кріс Пратт у рамках PR-кампанії мультфільму «Вперед» (вони озвучили головних героїв) дали інтерв’ю виданню E! News. У ньому, з поміж іншого, актори торкнулися теми соціальних мереж.

Голланд зізнався, що відчув надто сильну залежність від Instagram і тому видалив додаток зі свого телефону. Водночас його сторінка з 33 млн підписників залишається актуальною.

У мене зараз немає Instagram. Мені потрібно було відпочити від нього. Він почав захоплювати моє життя, і в мене з’явилася залежність. Типу: «Скільки лайків мені поставили? Що кажуть люди про фотографії?», а ще, хто що робить. Я зрозумів, що більше сфокусований на житті в Instagram, ніж на своєму власному.

Тепер я відволікся від нього й почав приділяти увагу Тому та його майбутнього. Я говорю про себе в третій особі — звучить так, ніби я м***к, але ви все зрозуміли. Я просто працюю над собою. Це чудово.

Том Голланд

Також він роздумував про те, як соціальні мережі заважають людям бути щасливими.

Мені здається, що цим ти відволікаєшся від речей, які не хочеш робити. Однак, коли ти зустрічаєшся з ними віч-на-віч і долаєш їх, то стаєш щасливішим.

Том Голланд