😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Том Круз забороняє іншим акторам бігати разом із ним у фільмах

Цікавий факт та історію зі зйомок розповіла акторка, що грала разом із Крузом в одному з фільмів.

Том Круз

Аннабелль Волліс, яка грала у фільмі «Мумія» 2017-го року разом із Томом Крузом розповіла, що із самого початку зйомок актор відмовлявся з нею бігати. Це стало однією з його забаганок, які він часто вносить у проєкти, у яких знімається.

Актор постійно вимагає від інших дотримання чималої кількості правил, деякі з яких іншим можуть здатися дивними. Цього разу він вирішив заборонити акторці бігати з ним у кадрі. Причина була не в ній, а тому що «ніхто не може правильно бігати разом із Томом Крузом.

Мумія

Це ж Том Круз. Він такий один. Він справжня кінозірка й сам робить біса круті трюки. Він знає й любить кінобізнес. Він кіноман. Думаю, що люди в захваті від такої пристрасті й любові до фільмів і від такого бажання досягти успіху, зростати й розширювати кордони. Він просто на іншому рівні, і, до речі, я можу поставити галочку напроти пункту «Побігати з Томом Крузом на екрані», хоча спочатку він не дозволив. Він сказав: «Ніхто не бігає на одному екрані [зі мною]». А я відповіла: «Але я реально добре бігаю». Так що я бігала на біговій доріжці, щоби він це бачив. І потім він додав сцени з бігом. Кінець. Це було крутіше, ніж отримати «Оскар». Я була така щаслива!

Аннабелль Волліс

Хоча, фільм у підсумку вийшов не дуже успішним. Хто знає, може Том Круз тепер звинувачує в цьому цю сцену з бігом, і тепер точно нікому не дозволить бігати з ним.