Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«Тор ще занадто молодий для пенсії», — Кріс Гемсворт про майбутнє в Marvel

Схоже, жіноча версія богу Грому в найближчий час не з’явиться.

Тор

Кіновсесвіт Marvel доволі часто опиняється героєм чималої кількості чуток. Наприклад, ширилася мережею теорія, що Кріс Гемсворт скоро перестане бути Тором, а його місце в команді «Месників» займе Наталі Портман у жіночій версії богу Грому. Проте, Кріс нещодавно дав нове інтерв’ю, судячи з якого про таке говорити ще рано.

У бесіді с виданням Elle man актор у більшості розповідав про те, чим займався під час пандемії. Проте, мова зайшла і про новий фільм «Тор: Любов та грім».

Після прочитання сценарію я у великому очікуванні зйомок. Упевнений, що там буде багато любові і блискавок! [Сміється] Я радий, що після всього, що сталося в «Месниках: Завершення» я все ще залишаюся у всесвіті Marvel і ми можемо продовжити історію Тора. Звичайно, я не можу нічого розповісти про сюжет, але, щоби задовольнити вашу цікавість, скажу, що читати сценарій мені було набагато цікавіше, ніж читати сценарій «Раґнарока», а це дещо та значить. Фільм буде блискучим!

Кріс Гемсворт

Запитали в нього і про майбутнє його персонажу у всесвіті Marvel. Якщо точніше, то мова пішла саме про чутки щодо, що його місце займе жінка-Тор, а сам він піде «на пенсію».

Ви з глузду з’їхали?! Я не піду ні на яку пенсію! [Сміється] Тор ще занадто молодий для цього — йому всього-то 1500 років! Це точно не той фільм, у якому я прощаюся з франшизою. Принаймні, я на це сподіваюся.

Кріс Гемсворт

Схоже, сам він нікуди поки не збирається. Проте, автори франшизи можуть усе доволі швидко змінити, якщо така необхідність виникне. Нагадаємо, що прем’єра фільму «Тор: Любов та грім» запланована на лютий місяць 2022-го року.