Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Тортури, бійки в стилі Assassin’s Creed та служіння Ісусу Христосу: нові подробиці гри I, the Inquisitor

Гра за мотивами книг польського письменника Яцека Пекари розповість про світ, де божий син вижив, та завоював Європу.

Інквізитор

I, The Inquisitor — це гра, яка розробляється за мотивами циклу книг польського автора Яцека Пекари про інквізитора Мортімера Маддердіна. Над розробкою цього проєкту ще з 2019-го року працює студія The Dust. Тепер автори розкрили деякі деталі сюжету та ґеймплею.

Студія підтвердила, що головним героєм I, The Inquisitor буде саме Мортімер Маддердін. Він є інквізитором з альтернативного середньовіччя. У цьому варіанті всесвіту Ісус Христос вижив, та завоював Європу. Для боротьби зі злочинністю він став використовувати інквізиторів.

I, The Inquisitor розповість про події, що починаються після оповідання «Ловець душ». За сюжетом гри, Маддердін приїжджає в місто Кьоніґштайн, аби там зустрітися з врятованою ним жінкою. Проте, йому доводиться розпочати розслідування серійних убивств.

Розробники кажуть, що для проходження їхнього проєкту знадобиться приблизно 20 годин. Будуть там і другорядні квести разом із системою прогресу, але The Dust зазначає, що це зовсім не RPG, а екшн щ акцентом на розповідь. Саме тому прогрес базується не на отриманні досвіду, а на знаходженні спеціальних предметів, що допомагають потрапити в до цього закриті місця.

Бойова система нагадуватиме Assassin’s Creed и Batman Arkham, а в арсеналі прийомів будуть контрудари, ухилення та парирування.

У грі буде можливість влаштувати тортури підозрюваним, але розробники зазначають, що не прагнуть передавати такий рівень жорстокості, як це робить у книгах Яцек Пекара. Творці I, The Inquisitor кажуть, що тортурам та допитам є й альтернативи у вигляді бесіди, й іноді вони будуть значно ефективнішими за побиття.

Ваш інквізитор може поринати у свою свідомість, аби там зіставляти факти та визначати підозрюваних. Шерлок, тобі привіт. У бою головний герой зможе користуватися сумішшю шерскена, яка в малих дозах є ліками, а у великих — отрутою. Якщо ж вона потрапляє в очі, то може викликати сліпоту.

Візуальний стиль буде виконаний на користь «моторошного реалізму». Розробники планують випустити I, The Inquisitor у 2022-му році. Над проєктом працює всього 25 людей, якими керує Якуб Каролевські, продюсер з Techland, та ґеймдизайнер Даміан Павляк, що раніше був у CD Project RED. Бюджет гри складає 3,6 млн доларів.